Co nowego?

Mało wiadomości się w tym sezonie pojawia. Czas coś z tym zrobić. Na usprawiedliwienie możemy dodać, że znacznie więcej aktualności znajdziecie na naszym Przystaniowym Facebooku. Mimo, że wiadomości mało, to na pytanie „Co nowego?” możemy odpowiedzieć jednym słowem- DUŻO!

Nocleg na łodzi

Widzimy, że nocowanie na naszej łodzi Statera bardzo przypadło Wam do gustu. Cieszy nas to niezmiernie. Ubiegły rok był testowym. Dla Was i dla nas. Byliśmy ciekawi, czy taka forma nieszablonowego noclegu się Wam spodoba. Ten rok udowadnia, że pomysł mieliśmy słuszny. Kowal już myśli co zrobić, by od przyszłego roku zapewnić Wam na niej ogrzewanie. I z prawdziwą przyjemnością mogę poinformować, że od kilku dni Statera znów jest w pełni na wodzie dając Wam z obu burt widok na Wartę. Pamiętajcie, by wybierając się na nocowanie na naszej łodzi zabierać ze sobą śpiworki! Staterę możecie rezerwować telefonicznie (501-001-099) lub online.

Pole namiotowe

W tym roku pole namiotowe znów nas zaskoczyło. W tygodniu spokojnie, eko, cicho. W pogodne weekendy licznie nas odwiedzacie. Wpadł do nas Rajd Koguta, klasy na zakończenia roku szkolnego, była premiera książki Maki, niezliczona ilość płynących kajaków i tratew. Było (chyba już tradycyjnie) szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, jakie realizujemy działając w Obornickim Stowarzyszeniu Wodniackim. Dzieje się! Cieszymy się niezmiernie i niezmiennie miło nam Was gościć. Czasami nawet udaje nam się z Wami usiąść i pogadać a nawet popływać!

Uruchomiliśmy już w ramach testów możliwość rezerwowania online miejsc na polu. W przyszłym roku będą one wymagane. Dlaczego? Bo chcemy niezależnie od dnia tygodnia móc zapewnić Wam komfort pobytu. Niezmienne pozostaną z pewnością cisza nocna i rozliczanie się za osobę (wyłącznie). Czy w przyszłym roku utrzymamy obowiązujące teraz ceny? Nie. W tym roku udało nam się gościć Was bez podwyżki cen. W przyszłym roku będzie drożej. Nie ma się co oszukiwać. Podrożało wszystko. Śmieci, prąd, woda, gaz. A my chcemy, byście tak jak do tej pory mogli z wszystkiego u nas korzystać w ramach jednej opłaty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *