Galeria

Galeria zdjęć z naszej Przystani Kowale z ostatnich kilku lat. Pole namiotowe, spływy kajakowe i tratwiane, ogniska, warsztaty. Aż się łezka w oku kręci!

Nasz teren

Oto, co możecie zobaczyć i z czego możecie skorzystać zatrzymując się u nas. Mamy sanitariaty (prysznice, toalety), saunę, miejsce do mycia naczyń, kuchnię, miejsce na ognisko, wiaty, stoły i ławy. Cień i słońce na rozbicie namiotów. Teorię znacie, to teraz popatrzcie jak to wygląda na zdjęciach a jeśli się Wam spodoba- zapraszamy w kilku opcjach: pole namiotowe, nocleg na łodzi, cumowisko i ognisko 🙂

Spływy kajakowe

Jedną z głównych naszych atrakcji są spływy kajakowe. W sezonie letnim Wartą i mniej więcej do połowy czerwca Wełną a wiosną także Flintą, Małą Wełną, Samicą oraz Samą. Zdarzają nam się również spływy kajakowe po śniegu 😉 Przed każdym spływem obowiązkowa odprawa ze sporą dawką informacji a dla chętnych opieka instruktora kajakarstwa (szczegóły)

Spływy tratwiane

Spływy tratwiane to nasza propozycja na alternatywne spływanie rzekami Warty. Płynięcie jest wolniejsze niż kajakami, ale i bezpieczniejsze. Można leżeć, stać, chodzić, zabrać zabawki, koce a nawet grilla! Dal tratwiarzy mamy dwie opcje: tratwiana i tratwiano- rowerowa.

Co tu robić?

Możemy Wam zorganizować tematyczne płynięcie, warsztaty z wypalania w drewnie, przygotować animacje a jeśli nie macie na nic ochoty, połóżcie się na trawie i pograjcie w nasze eko planszówki. Chcecie skorzystać? Skontaktujcie się z nami a z pewnością się dogadamy 🙂