MAKI Paweł Pietrzak. Premiera

Maki Paweł Piotr Pietrzak premiera książki

Wiemy, że nie każdy z Was korzysta z Facebooka z tego też powodu zamieszczamy i na naszej stronie tę wiadomość. Tym razem mniej turystycznie, ale z większym serduchem.

Zaproszenie na premierę książki Maki.

W imieniu Pawła i swoim zapraszamy na wyjątkową premierę książki. MAKI to pozycja, obok której nie przejdziecie obojętnie, gdy tylko przeczytacie pierwszy akapit. Paweł napisał o Makach tak: „Tak oto z opowieści byłego więźnia oraz byłej esesmanki, przy nieustannie obecnej łasce Bożej, zrodziły się Maki.”.

Spotkanie z autorem odbędzie się 28 maja 2023 roku o 14:00 na naszej Przystani Kowale. Będzie kawa i coś słodkiego do tej kawy. Będą rozmowy, dedykacje i podpisywanie książek. Nie będzie opłat za wstęp i biletów a za złotówki, które przyniesiecie będzie mogli kupić Maki z autografem Pawła. Zapraszamy rodzinami i indywidualnie na spotkanie z MAKAMI i ich wyjątkowym autorem.

Będziemy Was informowali o kolejnych poczynaniach Pawła na drodze do trzymania w dłoniach Maków. Zapraszamy do obejrzenia filmików, jakie od Pawła otrzymaliśmy (wiemy, że będą kolejne!!) i do odwiedzenia wydarzenia na Facebook’u. A na premierę swojej książki Paweł zaprasza Was tak:

6 thoughts on “MAKI Paweł Pietrzak. Premiera

 1. Przystań Kowale says:

  Dziś podczas spotkania sztabu roboczego zastanawialiśmy się, jakie zadacie Pawłowi pytania podczas spotkania autorskiego 28 maja. Na kilka z nich już możecie poznać odpowiedź oglądając kolejną część wywiadu z Pawłem, jaki nagrany został kilka dni temu w Warszawie. Czego dotyczy ta część rozmowy? Poznajcie genezę Maków: https://youtu.be/qfMIbi8DBj0 .
  Paweł Piotr Pietrzak dziękuje Wam ogromnie za już wpłacone na https://zrzutka.pl/jztkhm złotówki. My zapraszamy do wpłacania kolejnych. Pieniądze trafią na konto Pawła i przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów związanych z wydaniem książki. Ani zrzutka ani Przystań Kowale nie potrącą z tej kwoty ani złotówki. Pieniądze to niestety ważny aspekt wydania Maków, bo choć treść dopracowana jest już w każdym szczególne, to kwestie organizacyjne nadal są bardzo ważne i wymagające ogromnego zakresu działań. Głównie Pawła działań. Wiemy, że możemy liczyć na Wasze otwarte serducha. I przypominamy nieśmiało, abyście zarezerwowali sobie czas 28 maja na osobiste spotkanie z Pawłem, gdzie oprócz rozmowy będziecie mogli także kupić swoje Maki.

 2. przystankowale.pl says:

  – Oficjalna premiera Maków już za 11 dni. Dziś udało się (nie lubimy tego słowa, bo umniejsza trud włożony w pracę), ale tak, udało się ugasić ogromny „pożar” jaki wybuchł podczas organizacyjnych prac. Znów okazało się, że w ludziach jest dobro i moc.
  – Paweł Piotr Pietrzak pochwalił nam się okładką książki. Mamy nadzieję, że pozwoli nam także Wam lada moment ją pokazać.
  Druk trwa.
  – Na zbiórce makowej przybywa złotówek ( https://zrzutka.pl/jztkhm ).
  – Najważniejsze ustalenia dot. popołudnia autorskiego 28 maja poczynione.
  – I mamy dla Was kolejny fragment wywiadu z Pawłem odkrywającego kulisy pisania Maków.

  #książka #premiera #wieczórautorski #oborniki #maki

 3. Przystań Kowale says:

  Do premiery Maków zostało 9 dni. Chcecie dowiedzieć się coś więcej o tej wyczekiwanej przez nas wszystkich książce? Zapraszamy do posłuchania Paweł Piotr Pietrzak . Zdradza w wywiadzie kilka kolejnych szczegółów. Jakie jeszcze may dla Was wieści? Zrzutka „makowa” (https://zrzutka.pl/jztkhm) rośnie i zachęcamy do dorzucania do niej kolejnych złotówek. Rozmawiamy coraz więcej o tym, jak będzie wyglądało pierwsze autorskie popołudnie. Piszcie do Pawła jeśli macie w tym zakresie jakieś życzenia 🙂 Tym czasem pozdrawiamy Was serdecznie i mamy nadzieję na spotkanie z Wami już za tydzień w niedzielę o 14:00.
  #książka #premieraksiążki #wieczórautorski #amdgpietrzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *