covidowe wytyczne

Witajcie,

nawet, jeśli wydaje się Wam, że my sobie tu tak lekko żyjemy i niczym się nie przejmujemy (faktycznie, większość czasu tak jest 😉 ) to są kwestie, których nie ignorujemy i które bardzo poważnie traktujemy.

W ubiegłym roku było to wprowadzanie ciszy nocnej na polu namiotowym, co po za małymi wyjątkami, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość przystaniowych gości udało nam się to w 100%. I powiemy Wam jedno- cisza nocna z nami zostaje! Kochamy ją i mamy nadzieję, że Wy także ją pokochacie 🙂 Rozgościła się już nawet w naszym REGULAMINIE🙂

Teraz przyszedł czas na covid. Właśnie opracowaliśmy wytyczne, które każdego bez wyjątku będą na naszym polu namiotowym obowiązywały. Przeczytajcie je uważnie w zakładce COVID. Gdy do nas przybędziecie:

  • poprosimy Was o pozostawienie nam Waszych danych osobowych: imię, nazwisko, nr telefonu, które są absolutnym minimum dla służb sanitarno- epidemicznych, gdyby w Waszej grupie ktoś się gorzej poczuł. Nie będziemy tych danych nikomu innemu udostępniać! Możecie być spokojni. 
  • zobaczycie więcej płynów do odkażania (mydło w sanitariatach już znacie),
  • będą instrukcje (te same, co we wspomnianej zakładce COVID),
  • na polu będzie mogło przebywać max 50 osób a w sanitariatach jednocześnie 3 osoby,
  • zachowujcie dystans a gdy wchodzicie do części wspólnej pamiętajcie o DYSTANSIE, DEZYNFEKCJI I MASECZKACH.
Zasady, jakie wprowadzamy nie utrudnią Wam życia. Są zdroworozsądkowe, życiowe. Zależy nam na Waszym i naszym zdrowiu. Na Waszym odpoczynku i naszym biznesie. Tak więc jeszcze raz- PRZECZYTAJCIE ZAKŁADKĘ COVID. i bądźcie zdrowi. I do zobaczenia 🙂
Iwona i Kowal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *