Co u nas?

Witajcie majową porą. Rząd coraz bardziej uwalnia nas od restrykcji sanitarnych, co oczywiście bardzo nas cieszy, bo się za Wami bardzo stęskniliśmy. Z tej to okazji dziś zmontowaliśmy dla Was pierwsze dwa zdjęcia 360st. Będziecie mogli zobaczyć jak to u nas jest. I co się zmieniło, jeśli już kiedyś u nas byliście. Mamy nadzieję, że zmierzamy we właściwą stronę 🙂 KLIK


Nadal pytacie, więc nadal odpowiadamy:
– Tak, przyjmujemy zapisy na spływy kajakowe, tratwiane i ogniska.
– Tak, możecie już u nas zorganizować ognisko, urodziny, imieniny. Zastanówcie się, czy nie bezpieczniej będzie je zorganizować w plenerze, u nas, zamiast w domu.
– Tak, zapraszamy grupy na zakończenia roku szkolnego! I nieważne ile macie lat, czy 3 czy 19, z pewnością na łonie natury będzie Wam stanowczo swobodniej i bezpieczniej niż w ciasnej klasie!
– Tak, mamy sanitariaty (z prawdziwymi prysznicami i toaletami).
– Tak, można u nas coś zjeść- z prawdziwą przyjemnością polecimy Wam nasze lokalne restauracje, które możecie odwiedzić, bądź które dowiozą Wam posiłek na Przystań. W opinii wielu naszych gości tylko w Obornikach można zjeść tak pysznie!

A teraz zupełnie już wiosennie. Zobaczcie, jacy goście nas ostatnio odwiedzili:I prosimy, nie narzekajcie na opady deszczu, bo woda jest nam wszystkim bardzo potrzebna. Życzymy Wam ciepłego weekendu.  Mamy nadzieję, że spędzicie go miło i dokładnie tak, jak macie na to ochotę. Dbajcie o siebie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *