o nas

Kameralne pole namiotowe

Zapraszamy do Obornik na nasze kameralne pole namiotowe, na którym cieszymy się urokami obcowania z naturą oraz bardzo przestrzegamy wprowadzonej w 2020 roku ciszy nocnej. Pełny węzeł sanitarny i bezpośrednie sąsiedztwo Warty i Wełny to szczególne atuty naszego pola. Można u nas rozbić namiot, przycumować łódkę czy zostawić rower i cieszyć się leżakowaniem na trawie w cieniu wierzb i olszyn. 

Popływaj

Popływaj u nas kajakami, tratwami, weź udział w warsztatach rękodzielniczych czy tak zwyczajnie poleniuchuj i posiedź przy ognisku.


Osobom, które z wodą związane są na stałe proponujemy zakup kajaków i tratew. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się wiosła, pagaje, kamizelki oraz inne akcesoria związane z aktywnymi formami wypoczynku na wodzie. Właścicielom łodzi oferujemy miejsce na cumowisku.

Zapraszamy

Chcielibyście zorganizować spływ, ognisko, wypożyczyć sprzęt? Potrzebujecie pomocy logistycznej lub fachowej opieki instruktora kajakarstwa podczas płynięcia? Macie ochotę odpocząć kilka godzin czy dni na brzegu Warty poświęcając się odpoczynkowi? A może chcecie z rodziną i znajomymi spotkać się przy ognisku? Zapraszamy!
 
Zapewniamy, że o kajakach i tratwach wiemy prawie wszystko…

Iwona i Rafał
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *