XXII Flinta Kowalowa

W tym roku ogłoszenie o Flincie 2025 Kowal postanowił Wam dać w ramach prezentu świąteczno- noworocznego. Niniejszym zatem publikuję wyniki jego ciężkiej komandorskiej pracy.

Kowal zaprasza!

XXII Flinta Kowalowa Walentynkowa

Kiedy i gdzie:

Plan spływu:

piątek 14.02.2025                                                       

  • od 17:00 przyjmowanie uczestników
  • 20:00 poczęstunek
  • wieczór gitarowy (jeśli znajdzie się gitara 😉 )

sobota 15.02.2025

  • 8:00 pobudka, śniadanie
  • 9:00 pakowanie sprzętu, wyjazd do (prawdopodobnie) Wiardunek – Flinta, ok.9km płynięcia
  • 10:00 wodowanie
  • 16:00 zakończenie spływu w Rożnowo Młyn (Kaczy Brzeg), powrót do bazy
  • 18:30 obiadokolacja
  • 19:30 wieczór gitarowy, gorąca balia

niedziela 16.02.2025

  • 9:00 pobudka, śniadanie
  • 10:00 wyjazd na rzekę Wełnę do Kaczy Brzeg, ok. 8km płynięcia
  • 14:00 zakończenie spływu w Kowanówku  i powrót do bazy
  • 15:00 pożegnalna zupa; pakowanie sprzętu, porządkowanie oraz opuszczenie bazy

Możliwe warianty udziału i powiązane z nimi zapewniane usługi:

„1” tylko odwiedziny (w sobotni wieczór, po ciszy poobiedniej):

  • organizator zapewnia: balia, pamiątka spływowa, relaks i odpoczynek w gronie spływowiczów
  • cena: 100zł/os.

„2” płynięcie w sobotę (bez nocowania):

  • organizator zapewnia: śniadanie, udział w płynięciu, transport spływowy, obiadokolacja, balia, pamiątka spływowa, relaks i odpoczynek w gronie spływowiczów
  • cena: 235 zł/os.

„3” full:

  • organizator zapewnia: 2 noclegi, 2 płynięcia, transporty spływowe, 2 śniadania, obiadokolacja (sob.), obiad (nd.), balia, pamiątka spływowa, relaks i odpoczynek w gronie spływowiczów
  • cena: 400zł/os.

Szczegóły:

  • transport wewnątrz spływowy sprzętu i ludzi będzie się odbywał Balbiną i jeśli zajdzie taka potrzeba busami
  • posiłki (dostarczane przez bazę): sobota- śniadanie i obiadokolacja (2 dania), niedziela- śniadanie i obiad (zupa)
  • miejsce w kajaku: kajak 1 lub 2-osobowy wybieramy w formularzu
  • noclegi, dostępne opcje widoczne w formularzu
  • baza: budynek 1- główny z salą, budynek 2- jest oddalony o ok. 100m, 2 domki znajdują się przy budynku nr 1
  • w bazie: pościele, łazienki, duża sala na potrzeby biesiadowania, druga sala typu piekiełko (przy balii)
  • balia pod chmurką (na 12 osób) zaplanowana jest na sobotni wieczór
  • parking na terenie (zaraz za bramą)
  • baza składa się z dwóch budynków i dwóch domków

Obowiązki uczestników:

  • zgłoszenie uczestnictwa poprzez formularz
  • wniesienie opłaty (potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata, unikamy gotówki i konieczności zatrudniania egzekutora)
  • respektowanie planu spływu
  • dostosowanie ubioru i sprzętu do panujących podczas spływu warunków atmosferycznych
  • wzajemna asekuracja, pomoc podczas płynięcia i pozostałych zajęć

Pozostałe informacje:

  • forma płatności 1: PRZELEWEM- nr konta 61-1140-2004-0000-3402-4722-7916 z podaniem imion/ ksywek uczestników i dopiskiem „Flinta”
  • forma płatności 2: BLIKIEM- nr telefonu Kowala 503-754-656 z podaniem imion/ ksywek uczestników i dopiskiem „Flinta”
  • zapisy przez formularz do 10 lutego; po tym terminie nie gwarantuję niczego
  • potwierdzeniem zapisania się jest wpłata
  • ilość miejsc ograniczona do 36 osób
  • szczegóły dodatkowe na telefon (Kowal, tel. 503-754-656)
  • wydarzenie jest klubowe i niekomercyjne a wskazane wyżej opłaty pokrywają w całości i wyłącznie koszty związane z uczestnictwem (kajaki za free 🙂 )
  • nie przewiduje się zwrotów wpłat w przypadku rezygnacji na krócej niż 5 dni przed terminem.

Jednocześnie przypominam, że św. Walenty jest oczywiście patronem wszystkich zakochanych, ale patronuje też chorym na epilepsję i choroby nerwowe. Jest opiekunem chorych psychicznie oraz ludzi ogarniętych mrokiem umysłu 🙂

Iwona

Edit 02.01.2025: Kowal wprowadził 3 opcje uczestnictwa, pojawiły się szczegóły kosztowe i organizacyjne oraz bardzo ważna Zapisywalnia 🙂

One thought on “XXII Flinta Kowalowa

  1. Ślimak says:

    Dlaczego bez konsultacji zostałem „przesiedlony”!!!?
    Proszę zmienić! Chcę pokój 4 (budynek 2) czyli tak jak przy zapisywaniu (mogę być sam). Jeśli to konieczne to mogę dopłacić, bylebym wiedział do godziny 13 (14.02.2025r.)
    Ślimak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *