XIX Flinta Kowalowa

Czas biegnie nieubłaganie. Styczeń już prawie w połowie. Luty za pasem. Kowal zaprasza.

FLINTA KOWALOWA XIX – PEŁNOLETNIA, KLASYCZNA i nadal COVIDOWA


PODSTAWY:


PLAN SPŁYWU:

piątek 25.2.2022

  • przyjazdy do Odpocznii
  • zgłaszamy swoją obecność – Recepcja
  • zadomowiamy się – Dom Młynarza, Rybakówka i Hotel (w tej kolejności) (ilość miejsc prawie nie ograniczona)
  • integrujemy się – Klubokawiarnia (budynek hotelowy)

sobota 26.2.2022

  • 09:00 – śniadanie w restauracji hotelowej
  • 09:55 – pakowanie sprzętu – wyjazd
  • 10:45 – wodowanie (Wiardunki lub Ninino)
  • Podczas płynięcia (w miarę możliwości) zbieramy śmieci- zostawiamy je przy moście w Smolarzu (ostatni most przed sobotnią metą) Wsparcie Lasów Państwowych- Nadleśnictwo Oborniki
  • 16:00 / 16:30 – koniec spływu (Piłka Młyn)
  • 17:30 – zupa gulaszowa z pieczywem oraz stół przystawek lub dania fakultatywne z menu restauracji (Klubokawiarnia)
  • 18:30 – kontynuacja w Klubokawiarni – kawa-herbata-ciasto
  • i w ramach wypoczynku i rozrywki intelektualnej – pogadanka :
  • „Renaturyzacja Flinty i Wełny” + dyskusja
  • Jednocześnie w Jaraczu (Muzeum Młynarstwa) odbędzie się wykład – o rzekach, ich ochronie, o małych rzekach i ich znaczeniu dla całej przyrody

niedziela 27.02.2022

  • 09:30 – śniadanie w restauracji hotelowej
  • 10:30 – wyjazd / wodowanie (niespodzianka)
  • 14:00 – koniec spływu (Kowanówko most)
  • 15:00 – dania fakultatywne z menu restauracji hotelowej
  • 17:00 – pożegnania i wyjazdy do domu

ŚWIADCZENIA I OBOWIĄZKI ORGANIZATORA:

Organizator zapewnia:

  • transport wewnątrz spływowy sprzętu i ludzi
  • zupę pospływową
  • pamiątkę spływową
  • śniadania w ramach opłaty za pokój
  • UWAGA: posiłki z karty restauracji dostępne za dodatkową opłatą wg cennika, do zamówienia za pośrednictwem Zapisów lub podczas pobytu w hotelu

OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW :

  • zgłoszenie uczestnictwa poprzez stronę www.przystankowale.pl, w komentarzu do posta z ogłoszeniem o spływie  (potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata)
  • dostosowanie się do planu spływu
  • wzajemna asekuracja i pomoc podczas płynięcia i pozostałych zajęć
  • paszport covidowy, aktualne testy i stosowanie się do wszystkich aktualnych obostrzeń- mile widziane

POZOSTAŁE:

  • koszt spływu: 330zł/os.
  • nr konta do wpłat: 61-1140-2004-0000-3402-4722-7916 z dopiskiem „Flinta Kowalowa 19”
  • zapisy do 24 lutego; po tym terminie nie gwarantuję niczego
  • w opcji wypożyczenie kajaka (+30zł/spływ/os.)
  • spływ jest klubowy, niekomercyjny
  • ilość miejsc ograniczona
  • szczegóły dodatkowe na telefon (tel. 503-754-656)
  • UWAGA UWAGA: W Klubokawiarni korzystamy z alkoholi hotelu lub płacimy tzw. korkowe 25zł/os za wniesienie swojego alkoholu – sugeruję pierwsze rozwiązanie; ceny barowe poniżej:
  • Open Bar- Wódka biała, wina białe i czerwone, piwo butelkowe grupa Żywiec –  80zł/ osoba, 
  • w wersji powiększonej  o whisky mamy 90zł od osoby.
  • Open bar Premium: wódka Baczewski i Finlandia, wino białe i czerwone, whisky bankiet Ballantines, Bushmills), piwo butelkowe z Grupy Żywiec-100 zł/osoba

lub alkohol liczony wg zejścia

– 39 zł butelka 0,5 l wódka biała, 49 zł butelka 0,5 Finlandia, Wino białe i czerwone 35 zł butelka 0,75 l, piwo z grupy Żywiec 8 zł/ butelka.

PODZIAŁ KOSZTÓW (UZUPEŁNIENIE 18.01.2022):

  • śniadanie bez nocowania piątkowego: 40zł/os
  • pobyt wieczorny z obiadokolacją: 50zł/os.
  • pamiątka spływowa: 15zł/szt.
  • logistyka: 30zł (15+10)/os.


I to już będzie KONIEC.

Kowal

Flinta Kowalowa. Zimowy spływ Wełną. Osoby ubrane w ciepłe stroje stoją na brzegu rzeki.

24 thoughts on “XIX Flinta Kowalowa

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Kasia – 2-ka
    5. Mateusz 2-ka
    6. Paweł 1-ka
    7. Paulo 1-ka
    8. ?

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9. ?

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9-10. Muchomor+Anna
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9-10. Muchomor+Anna
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Zdzichu 2-ka
    16. Polar 2-ka
    17. Rafał 1 lub 2 obojętne
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9-10. Muchomor+Anna
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Zdzichu 2-ka
    16. Polar 2-ka
    17. Rafał 1 lub 2 obojętne
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka

    • 1.Kowal
      2.ifona
      3.Shuya – egzekutor
      4. Anula
      5. Kasia – 2-ka
      6. Mateusz 2-ka
      7. Paweł 1-ka
      8. Paulo 1-ka
      9-10. Muchomor+Anna
      11. Marek Szczecina 1-ka własna
      12. Krystyna 2-ka
      13. Kasia Milcząca 2-ka
      14. Ania 2-ka
      15. Zdzichu 2-ka
      16. Polar 2-ka
      17. Rafał 1 lub 2 obojętne
      18. Łysy 2-ka
      19. Ajla 2-ka
      20. Matys 2-ka
      21. Witia 2-ka

      • 1.Kowal
        2.ifona
        3.Shuya – egzekutor
        4. Anula
        5. Kasia – 2-ka
        6. Mateusz 2-ka
        7. Paweł 1-ka
        8. Paulo 1-ka
        9-10. Muchomor+Anna
        11. Marek Szczecina 1-ka własna
        12. Krystyna 2-ka
        13. Kasia Milcząca 2-ka
        14. Ania 2-ka
        15. Zdzichu 2-ka
        16. Polar 2-ka
        17. Rafał 1 lub 2 obojętne
        18. Łysy 2-ka
        19. Ajla 2-ka
        20. Matys 2-ka
        21. Witia , Beata 2-ka

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9-10. Muchomor+Anna
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Zdzichu 2-ka
    16. Polar 2-ka
    17. Rafał 1 lub 2 obojętne
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka
    21-22. Witia + Beata

    • 1.Kowal
      2.ifona
      3.Shuya – egzekutor
      4. Anula
      5. Kasia – 2-ka
      6. Mateusz 2-ka
      7. Paweł 1-ka
      8. Paulo 1-ka
      9-10. Muchomor+Anna
      11. Marek Szczecina 1-ka własna
      12. Krystyna 2-ka
      13. Kasia Milcząca 2-ka
      14. Ania 2-ka
      15. Zdzichu 2-ka
      16. Polar 2-ka
      17. Rafał 1 lub 2 obojętne
      18. Łysy 2-ka
      19. Ajla 2-ka
      20. Matys 2-ka
      21-22. Witia + Beata
      23. rezerwa Świdwiń
      24-25 rezerwa Szamotuły
      26-27 rezerwa A.i D.

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9-10. Muchomor + Anna
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Zdzichu 2-ka
    16. Polar 2-ka
    17. Rafał 1 lub 2 obojętne
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka
    21-22. Witia + Beata
    23. Andrzejek Komandorek
    24-25 Michał i Słoń
    26-27 Ada i Tadek
    28. Duracel
    29. Aneta SUP
    30.?

    • 1.Kowal
      2.ifona
      3.Shuya – egzekutor
      4. Anula
      5. Kasia – 2-ka
      6. Mateusz 2-ka
      7. Paweł 1-ka
      8. Paulo 1-ka
      9. Muchomor
      10. Anna Muchomorowa
      11. Marek Szczecina 1-ka własna
      12. Krystyna 2-ka
      13. Kasia Milcząca 2-ka
      14. Ania 2-ka
      15. Zdzichu 2-ka
      16. Polar 2-ka
      17. Rafał 1 lub 2 obojętne
      18. Łysy 2-ka
      19. Ajla 2-ka
      20. Matys 2-ka
      21. Witia
      22. Beata (Witia)
      23. Andrzejek Komandorek
      24. Michał K
      25. Słoń
      26. Ada
      27. Tadek
      28. Duracel
      29. Aneta SUP
      30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
      31. ?

      • 1.Kowal
        2.ifona
        3.Shuya – egzekutor
        4. Anula
        5. Kasia – 2-ka
        6. Mateusz 2-ka
        7. Paweł 1-ka
        8. Paulo 1-ka
        9. Muchomor
        10. Anna Muchomorowa
        11. Marek Szczecina 1-ka własna
        12. Krystyna 2-ka
        13. Kasia Milcząca 2-ka
        14. Ania 2-ka
        15. Magda LGD (sobota z obiadem – a niedziela się zobaczy)
        16. Polar 2-ka
        17. Rafał 1 lub 2 obojętne
        18. Łysy 2-ka
        19. Ajla 2-ka
        20. Matys 2-ka
        21. Witia
        22. Beata (Witia)
        23. Andrzejek Komandorek
        24. Michał K
        25. Słoń
        26. Ada
        27. Tadek
        28. Duracel
        29. Aneta SUP
        30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
        31. Jola
        32. Cypis – potrzebna 2-ka
        33.?

  • Uwaga komandora/organizatora :
    jestem zaskoczony:
    – frekwencją
    – szybkością zapisów ( na 3tyg naprzód – tego nigdy nie było historii !)
    – ilością wpłat

    BRAWO WY!!!!

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9. Muchomor
    10. Anna Muchomorowa
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Magda LGD (sobota z obiadem – a niedziela się zobaczy)
    16. Polar 2-ka
    17. Rafał 1 lub 2 obojętne
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka
    21. Witia
    22. Beata (Witia)
    23. Andrzejek Komandorek
    24. Michał K
    25. Słoń
    26. Ada
    27. Tadek
    28. Duracel
    29. Aneta SUP
    30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
    31. Jola
    32. Cypis – potrzebna 2-ka
    33. Gwoździk (piątek sobota)
    34. ?

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9. Muchomor
    10. Anna Muchomorowa
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Magda LGD (sobota z obiadem – a niedziela się zobaczy)
    16. Polar 2-ka
    17. ???
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka
    21. Witia – ( piątek – sobota z obiadem)
    22. Beata (Witia) – (piątek – sobota z obiadem)
    23. Andrzejek Komandorek
    24. Michał K
    25. Słoń
    26. Ada
    27. Tadek
    28. ???
    29. Aneta SUP (tylko sobota)
    30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
    31. Jola
    32. Cypis – potrzebna 2-ka
    33. Gwoździk (piątek sobota)
    34. Mario F. – tylko sobota
    35. ?

  • 1.Kowal
    2.ifona
    3.Shuya – egzekutor
    4. Anula
    5. Kasia – 2-ka
    6. Mateusz 2-ka
    7. Paweł 1-ka
    8. Paulo 1-ka
    9. Muchomor
    10. Anna Muchomorowa
    11. Marek Szczecina 1-ka własna
    12. Krystyna 2-ka
    13. Kasia Milcząca 2-ka
    14. Ania 2-ka
    15. Magda LGD (sobota z obiadem – a niedziela się zobaczy)
    16. Polar 2-ka
    17. Ciężki os soboty 1ka
    18. Łysy 2-ka
    19. Ajla 2-ka
    20. Matys 2-ka
    21. Witia – ( piątek – sobota z obiadem)
    22. Beata (Witia) – (piątek – sobota z obiadem)
    23. Andrzejek Komandorek
    24. Michał K
    25. Słoń
    26. Ada
    27. Tadek
    28. Ciężki od soboty 1ka
    29. Aneta SUP (tylko sobota)
    30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
    31. Jola
    32. Cypis – potrzebna 2-ka
    33. Gwoździk (piątek sobota)
    34. Mario F. – tylko sobota
    35. Szymon Kowalczuk
    36. Guciu Kowalczuk
    37. Tomasz Wardach sobota – nie płynie
    38. ?

    • 1.Kowal
      2.ifona
      3.Shuya – egzekutor
      4. Anula
      5. Kasia – 2-ka
      6. Mateusz 2-ka
      7. Paweł 1-ka
      8. Paulo 1-ka
      9. Muchomor
      10. Anna Muchomorowa
      11. Marek Szczecina 1-ka własna
      12. Krystyna 2-ka
      13. Kasia Milcząca 2-ka
      14. Ania 2-ka
      15. Magda LGD (sobota z obiadem – a niedziela się zobaczy)
      16. Polar 2-ka
      17. Ciężki os soboty 1ka
      18. Łysy 2-ka
      19. Ajla 2-ka
      20. Matys 2-ka
      21. Witia – ( piątek – sobota z obiadem)
      22. Beata (Witia) – (piątek – sobota z obiadem)
      23. Andrzejek Komandorek
      24. Michał K
      25. Słoń
      26. Ada
      27. Tadek
      28. Ciężki od soboty 1ka
      29. Aneta SUP (tylko sobota)
      30. Zbysios (tylko sobotnie płynięcie)
      31. Jola
      32. Cypis – potrzebna 2-ka
      33. Gwoździk (piątek sobota)
      34. Szymon Kowalczuk
      35. Guciu Kowalczuk
      36. Tomasz Wardach sobota – nie płynie
      37. Siwybober swoja jedynka
      38. ?

Leave a Reply to WITIA Cancel reply