Witamy na naszej Przystani Kowale

Widok z lotu ptaka. Pole namiotowe Przystań Kowale.

Kameralne pole namiotowe

Zapraszamy do Obornik na nasze kameralne pole namiotowe, na którym dajemy Wam możliwość bliskiego obcowania z naturą. Pełny węzeł sanitarny i bezpośrednie sąsiedztwo Warty oraz Wełny to szczególne atuty naszego pola. Można u nas rozbić namiot, przycumować łódkę czy zostawić rower i cieszyć się leżakowaniem na trawie w cieniu wierzb i olszyn. W ubiegłym roku, tj. 2020 roku wprowadziliśmy ciszę nocną, dzięki której możecie już od późnego wieczora wsłuchać się w rechoty żab i trele słowików.

Co tu robić?

Wypożycz od nas kajak lub tratwę i popływaj Wartą albo Wełną czyli głównymi rzekami Wielkopolski. A może zechcesz zapakować na tratwę rowery i wyruszysz w warciańską wyprawę tratwiano- rowerową do Stobnicy (tej od zamku!)? A co powiesz na udział w warsztatach rękodzielniczych podczas których powypalamy w drewnie (pirografia). Możesz też tak zwyczajnie poleniuchować lub posiedź przy ognisku.


Osobom, które z wodą związane są na stałe proponujemy zakup kajaków i tratew. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się wiosła, pagaje, kamizelki oraz inne akcesoria związane z aktywnymi formami wypoczynku na wodzie. Właścicielom łodzi oferujemy miejsce na cumowisku.

Zapraszamy

Chcielibyście zorganizować spływ, ognisko, wypożyczyć sprzęt? Potrzebujecie pomocy logistycznej lub fachowej opieki instruktora kajakarstwa podczas płynięcia? Macie ochotę odpocząć kilka godzin czy dni na brzegu Warty poświęcając się odpoczynkowi? A może chcecie z rodziną i znajomymi spotkać się przy ognisku? Zapraszamy!
 
Zapewniamy, że o kajakach i tratwach wiemy prawie wszystko…

Iwona i Rafał
 

Iwona i Kowal czyli właściciele Przystani Kowale w Obornikach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *